Hoofdsponsoren
Sponsoren
Teams » Junioren » Odiliapeel JO13-1

Odiliapeel JO13-1

Technische staf

DSC02107
Patrick Raijmakers Trainer
DSC02147
Mark van Dijk Coach
avatar
Joost Bens Trainer
DSC02085
Ton Kanters Coach
avatar
Leon Vollenberg Trainer

Spelers

DSC02068
Sem van Berlo Aanvaller
avatar
Rik Bonneveld Middenvelder
DSC02101
Tim van den Bosch Verdediger
DSC02075
Max van Boxtel Verdediger
DSC02092
Tim Denissen Middenvelder
DSC02105
Stef van Dijk Aanvaller
DSC02071
Koen Dijkgraaf Middenvelder
DSC02103
Siem Ermers Aanvaller
DSC02093
Luc de Groot Keeper
DSC02099
Zoƫ de Groot Aanvaller
avatar
Jesse Holman Aanvaller
DSC02081
Siebe Kanters Verdediger
DSC02096
Tim van der Pol Aanvaller
DSC02074
Koen van der Pol Middenvelder
DSC02106
Thijs Raijmakers Verdediger
DSC02100
Evi Vollenberg Aanvaller

Wedstrijden seizoen 2017-2018

Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Beker Thuis 02/09/2017 time 13:00 Odiliapeel JO13-1 - SCMH JO13-1 6 - 2
Beker Uit 09/09/2017 time 11:00 Festilent JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 2 - 7
Beker Uit 16/09/2017 time 11:30 Volkel JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 0 - 5
Competitie Uit 23/09/2017 time 11:30 Udi'19/CSU JO13-4 - Odiliapeel JO13-1 6 - 2
Competitie Thuis 30/09/2017 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-2 4 - 3
Competitie Uit 07/10/2017 time 12:00 De Zwaluw JO13-1 - Odiliapeel JO13-1 6 - 2
Competitie Thuis 14/10/2017 time 13:00 Odiliapeel JO13-1 - Vorstenbosche Boys JO13-1 1 - 3
Beker Thuis 21/10/2017 time 13:00 Odiliapeel JO13-1 - Udi'19/CSU JO 13-4 2 - 4
Competitie Uit 28/10/2017 time 10:15 FC Uden JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 3 - 3
Competitie Thuis 04/11/2017 time 13:00 Odiliapeel JO13-1 - Ravenstein/SDDL JO13-2 10 - 2
Competitie Uit 18/11/2017 time 13:30 RKOSV Achates JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 0 - 8
Competitie Thuis 25/11/2017 time 13:00 Odiliapeel JO13-1 - Festilent JO13-2 5 - 0
Competitie Uit 02/12/2017 time 10:00 Achilles Reek JO13-1 - Odiliapeel JO13-1 1 - 1
Competitie Thuis 09/12/2017 time 13:00 Odiliapeel JO13-1 - Gassel JO13-1 -

Wedstrijden seizoen 2016-2017

Toon wedstrijden
Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Beker Uit 10/09/2016 time 11:45 Gemert JO13-7 - Odiliapeel JO13-1 0 - 7
Beker Thuis 17/09/2016 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - Boekel Sport JO13-5G 30 - 0
Competitie Thuis 24/09/2016 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - Festilent JO13-2 9 - 1
Competitie Uit 05/10/2016 time 18:30 Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3 - Odiliapeel JO13-1 0 - 4
Competitie Thuis 08/10/2016 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - VCO JO13-1 4 - 3
Competitie Uit 15/10/2016 time 11:30 FC Uden JO13-3 - Odiliapeel JO13-1 0 - 4
Beker Uit 29/10/2016 time 11:30 Venhorst JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 0 - 2
Competitie Uit 12/11/2016 time 12:15 FC de Rakt JO13-3 - Odiliapeel JO13-1 1 - 5
Competitie Thuis 19/11/2016 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - Juliana Mill Jo13-2 6 - 0
Competitie Thuis 26/11/2016 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - Volkel JO13-2 3 - 2
Competitie Uit 03/12/2016 time 10:30 ST Herpinia/OKSV JO13-1 - Odiliapeel JO13-1 6 - 0
Competitie Thuis 10/12/2016 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - Udi '19/Beter Bed JO13-8 2 - 0
Competitie Thuis 17/12/2016 time 10:00 Odiliapeel JO13-1 - Avesteyn JO13-2 0 - 1
Competitie Thuis 17/12/2016 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Avesteyn JO13-2 -
Vriendschappelijk Thuis 14/01/2017 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - BMC JO13-3 -
Vriendschappelijk Thuis 21/01/2017 time 12:30 Odiliapeel JO13-1 - DAW JO13-3 -
Vriendschappelijk Uit 28/01/2017 time 12:30 TOP JO13-4 - Odiliapeel JO13-1 -
Vriendschappelijk Thuis 04/02/2017 time 12:30 Odiliapeel JO13-1 - DAW JO13-3 4 - 0
Vriendschappelijk Thuis 18/02/2017 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - TOP JO13-3 6 - 7
Competitie Thuis 04/03/2017 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - VIOS '38 JO13-2 5 - 1
Competitie Thuis 11/03/2017 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - Astrantia/Milsbeek JO13-2 8 - 3
Competitie Uit 18/03/2017 time 11:30 SES JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 1 - 7
Competitie Thuis 25/03/2017 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - SDDL/Ravenstein JO13-2 4 - 0
Competitie Uit 29/03/2017 time 19:00 Toxandria JO13-1 - Odiliapeel JO13-1 4 - 0
Competitie Thuis 08/04/2017 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - De Zwaluw JO13-1 0 - 4
Competitie Uit 22/04/2017 time 10:00 DSV JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 4 - 3
Competitie Thuis 06/05/2017 time 12:00 Odiliapeel JO13-1 - Estria/GVV'57/SBV'58 JO13-3 5 - 4
Competitie Uit 13/05/2017 time 13:00 SIOL JO13-2 - Odiliapeel JO13-1 -

Wedstrijden seizoen 2015-2016

Toon wedstrijden
Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Beker Uit 05/09/2015 time 09:30 SES E1 - Odiliapeel JO13-1 3 - 1
Beker Thuis 12/09/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - SC. St.Hubert/De Willy's E1 15 - 2
Beker Thuis 19/09/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Festilent E1 9 - 3
Competitie Uit 26/09/2015 time 09:00 Avesteyn E2 - Odiliapeel JO13-1 0 - 1
Competitie Uit 10/10/2015 time 08:45 Margriet E3 - Odiliapeel JO13-1 3 - 2
Competitie Thuis 17/10/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Berghem Sport E3 7 - 0
Competitie Thuis 24/10/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Nulandia E2 10 - 1
Beker Uit 31/10/2015 time 09:30 SES E1 - Odiliapeel JO13-1 5 - 2
Competitie Uit 07/11/2015 time 10:45 Juliana Mill E1 - Odiliapeel JO13-1 4 - 3
Competitie Thuis 14/11/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - EVVC E1 13 - 3
Competitie Thuis 21/11/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - HVCH E3 9 - 2
Competitie Uit 28/11/2015 time 10:15 Udi '19/Beter Bed E3 - Odiliapeel JO13-1 3 - 0
Competitie Thuis 05/12/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - OSS '20 E3 5 - 3
Competitie Uit 27/02/2016 time 10:00 DSV E1 - Odiliapeel JO13-1 8 - 2
Competitie Thuis 05/03/2016 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Constantia E1 0 - 3
Competitie Thuis 12/03/2016 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Excellent/Westerbeekse Boys E1 5 - 0
Competitie Uit 19/03/2016 time 11:00 SIOL E1 - Odiliapeel JO13-1 10 - 2
Competitie Thuis 02/04/2016 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Udi '19/Beter Bed E3 1 - 1
Competitie Thuis 16/04/2016 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - RKOSV Achates E1 2 - 2
Competitie Thuis 23/04/2016 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Vitesse '08 E1 1 - 5
Competitie Uit 30/04/2016 time 10:45 Juliana Mill E1 - Odiliapeel JO13-1 -

Wedstrijden seizoen 2014-2015

Toon wedstrijden
Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Competitie Uit 01/11/2014 time 10:15 Udi '19/Beter Bed E5 - Odiliapeel JO13-1 1 - 2
Competitie Thuis 08/11/2014 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Vitesse '08 E2 2 - 8
Competitie Thuis 15/11/2014 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Toxandria E1 1 - 5
Competitie Uit 22/11/2014 time 10:15 Volkel E3 - Odiliapeel JO13-1 8 - 1
Competitie Thuis 29/11/2014 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Gassel E1 -
Vriendschappelijk Thuis 06/12/2014 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Schijndel E4 4 - 1
Vriendschappelijk Thuis 21/02/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Handel E1 -
Competitie Uit 28/02/2015 time 10:00 Hapse Boys E2 - Odiliapeel JO13-1 4 - 3
Competitie Thuis 07/03/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Toxandria E1 4 - 8
Competitie Thuis 14/03/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - ST Herpinia/OKSV E1 6 - 3
Competitie Uit 21/03/2015 time 10:15 Udi '19 Beter Bed E7 - Odiliapeel JO13-1 4 - 6
Competitie Uit 28/03/2015 time 11:15 Constantia E2 - Odiliapeel JO13-1 6 - 3
Competitie Thuis 11/04/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Volkel E2 1 - 3
Competitie Uit 18/04/2015 time 11:00 De Zwaluw E1 - Odiliapeel JO13-1 4 - 2
Competitie Thuis 25/04/2015 time 11:00 Odiliapeel JO13-1 - Olympia '18 E3G 2 - 6
Competitie Uit 02/05/2015 time 10:15 FC Uden E3 - Odiliapeel JO13-1 -
Competitie Thuis 09/05/2015 time 10:30 Odiliapeel JO13-1 - FC Uden E2 7 - 3