Hoofdsponsoren
Sponsoren
Teams » Junioren » Odiliapeel JO19-1

Odiliapeel JO19-1

Technische staf

DSC02175
Huber van der Duijn Coach
DSC02176
Frenk van de Laar Trainer
DSC02174
Eddie Vissers Trainer

Spelers

DSC02172
Mees Berfelo Verdediger
DSC02156
Yanick Braks Middenvelder
DSC02157
Brian van Dijk Aanvaller
DSC02161
Daan van der Duijn Verdediger
DSC02167
Tjeu van de Elzen Aanvaller
DSC02163
Lars Hagelaars Middenvelder
DSC02165
Ruud Hilhorst Verdediger
DSC02160
Thomas van de Laar Middenvelder
DSC02173
Guus Manders Middenvelder
DSC02164
Joeri Raaijmakers Verdediger
DSC02171
Damian van Roosmalen Aanvaller
DSC02166
Wouter Smits Aanvaller
DSC02162
Sam Tielemans Verdediger
DSC02170
Luc Vissers Aanvaller
DSC02169
Syb Wassenberg Middenvelder
DSC02158
Daan Zwanenburg Keeper

Wedstrijden seizoen 2017-2018

Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Beker Uit 02/09/2017 time 14:30 ST St.Hubert/de Willy's JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 1 - 8
Beker Thuis 09/09/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Juliana Mill JO19-1 0 - 3
Beker Thuis 16/09/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Festilent JO19-1 2 - 4
Competitie Uit 23/09/2017 time 14:30 Astrantia/SV Milsbeek JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 5 - 1
Competitie Thuis 30/09/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - De Zwaluw JO19-1 0 - 1
Competitie Uit 07/10/2017 time 14:30 Vianen Vooruit/HBV JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 4 - 1
Competitie Thuis 14/10/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - SES JO19-1 0 - 2
Competitie Uit 28/10/2017 time 14:30 Sambeek JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 2 - 2
Competitie Thuis 04/11/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Toxandria JO19-1 4 - 6
Competitie Uit 11/11/2017 time 14:30 Venhorst JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 3 - 6
Competitie Thuis 25/11/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - SC St.Hubert/De Willy's JO19-1 6 - 0
Competitie Uit 02/12/2017 time 14:30 Stormvogels'28 JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 3 - 2
Competitie Thuis 09/12/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Heijen JO19-1 -

Wedstrijden seizoen 2016-2017

Toon wedstrijden
Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Beker Thuis 10/09/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Constantia JO19-2 8 - 0
Beker Uit 17/09/2016 time 14:45 BAVOS JO19-2 - Odiliapeel JO19-1 0 - 5
Competitie Uit 24/09/2016 time 15:00 Gemert JO19-3 - Odiliapeel JO19-1 1 - 3
Competitie Thuis 01/10/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Udi '19/Beter Bed JO19-3 -
Competitie Uit 08/10/2016 time 14:30 Venhorst JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 2 - 2
Competitie Thuis 15/10/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Erp JO19-2 3 - 2
Competitie Thuis 22/10/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - UDI'19/Beter Bed JO19-3 4 - 1
Beker Uit 29/10/2016 time 15:00 Olympia '18 JO19-2 - Odiliapeel JO19-1 1 - 6
Competitie Uit 05/11/2016 time 13:00 Volkel JO19-2 - Odiliapeel JO19-1 1 - 3
Competitie Thuis 12/11/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Handel JO19-1 1 - 6
Competitie Uit 19/11/2016 time 14:45 Festilent JO19-2 - Odiliapeel JO19-1 0 - 14
Competitie Uit 26/11/2016 time 14:45 FC Uden JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 1 - 0
Competitie Thuis 10/12/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Juliana Mill JO19-1 0 - 10
Competitie Thuis 17/12/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Boekel Sport JO19-3 6 - 2
Vriendschappelijk Thuis 14/01/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Den Dungen JO19-3 -
Vriendschappelijk Thuis 21/01/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - DAW JO19-2 -
Vriendschappelijk Uit 28/01/2017 time 15:00 TOP JO19-2 - Odiliapeel JO19-1 -
Vriendschappelijk Thuis 04/02/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - DAW JO19-2 1 - 1
Vriendschappelijk Thuis 11/02/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Avesteyn JO19-2 -
Vriendschappelijk Uit 18/02/2017 time 14:30 Vorstenbosche Boys JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 6 - 3
Competitie Uit 04/03/2017 time 14:30 Milbeek/Astrantia JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 1 - 0
Competitie Uit 11/03/2017 time 14:45 FC Uden JO19-2 - Odiliapeel JO19-1 0 - 11
Competitie Thuis 18/03/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - de Zwaluw JO19-1 3 - 1
Competitie Uit 25/03/2017 time 15:00 Gassel JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 2 - 1
Competitie Thuis 01/04/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - SIOL JO19-1 0 - 1
Competitie Uit 08/04/2017 time 15:00 Heijen JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 2 - 3
Competitie Thuis 22/04/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Udi '19/Beter Bed JO19-3 3 - 1
Competitie Uit 06/05/2017 time 14:30 St. Hubert/de Willy's JO19-1 - Odiliapeel JO19-1 4 - 1
Competitie Thuis 13/05/2017 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Toxandria JO19-1 4 - 1

Wedstrijden seizoen 2015-2016

Toon wedstrijden
Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Vriendschappelijk Thuis 05/09/2015 time 14:00 Odiliapeel JO19-1 - SC St hubert/de Willy's B1 5 - 2
Beker Uit 12/09/2015 time 14:45 FC Uden B1 - Odiliapeel JO19-1 2 - 0
Beker Thuis 19/09/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Heeswijk B1 2 - 4
Competitie Uit 26/09/2015 time 14:00 Constantia B1 - Odiliapeel JO19-1 1 - 2
Competitie Uit 03/10/2015 time 14:30 Excellent B1 - Odiliapeel JO19-1 2 - 6
Competitie Thuis 10/10/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - SES B1 4 - 0
Competitie Uit 17/10/2015 time 14:30 Vitesse '08 B1 - Odiliapeel JO19-1 0 - 5
Vriendschappelijk Thuis 24/10/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Juliana Mill B1 2 - 4
Competitie Thuis 07/11/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - St. Hubert/de Willy's B1 1 - 0
Competitie Uit 14/11/2015 time 13:00 HBV B1 - Odiliapeel JO19-1 -
Competitie Thuis 14/11/2015 time 13:00 Odiliapeel JO19-1 - HBV B1 1 - 6
Competitie Thuis 21/11/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - RKOSV Achates B1 -
Competitie Thuis 21/11/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Achates B1 1 - 1
Competitie Uit 28/11/2015 time 14:30 Milsbeek/Astrantia B1 - Odiliapeel JO19-1 -
Competitie Thuis 28/11/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Milsbeek/Astrantia B1 0 - 3
Competitie Thuis 05/12/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Heijen B1 4 - 0
Vriendschappelijk Thuis 12/12/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - EVVC B1 2 - 4
Vriendschappelijk Thuis 23/01/2016 time 13:00 Odiliapeel JO19-1 - Ulysses B1 -
Vriendschappelijk Thuis 30/01/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - HVCH B4 -
Vriendschappelijk Uit 20/02/2016 time 12:30 TOP B3 - Odiliapeel JO19-1 2 - 1
Competitie Thuis 27/02/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Juliana Mill B1 1 - 5
Competitie Thuis 27/02/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Juliana Mill B1 -
Competitie Uit 05/03/2016 time 15:00 Heeswijk B1 - Odiliapeel JO19-1 3 - 1
Competitie Thuis 12/03/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Udi '19/Beter Bed B3 2 - 0
Competitie Uit 19/03/2016 time 14:45 FC Uden B1 - Odiliapeel JO19-1 4 - 0
Competitie Uit 02/04/2016 time 14:45 FC de Rakt B1 - Odiliapeel JO19-1 2 - 1
Competitie Thuis 09/04/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Blauw Geel '38/Jumbo B2 0 - 3
Competitie Uit 16/04/2016 time 14:30 NLC '03 B1 - Odiliapeel JO19-1 5 - 1
Competitie Uit 23/04/2016 time 14:45 OSS '20 B2 - Odiliapeel JO19-1 1 - 0
Competitie Thuis 30/04/2016 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - HVCH B2 2 - 1

Wedstrijden seizoen 2014-2015

Toon wedstrijden
Type Locatie Datum Aftrap Thuis Uit
Competitie Uit 11/10/2014 time 15:30 JVC Cuijk B4 - Odiliapeel JO19-1 3 - 1
Vriendschappelijk Thuis 18/10/2014 time 14:00 Odiliapeel JO19-1 - Prinses irene B3 7 - 1
Competitie Uit 25/10/2014 time 14:45 DAW B2 - Odiliapeel JO19-1 3 - 1
Competitie Uit 01/11/2014 time 15:00 DSV B3 - Odiliapeel JO19-1 4 - 2
Competitie Thuis 08/11/2014 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Olympia '18 B3 8 - 2
Competitie Thuis 15/11/2014 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Constantia B2 6 - 0
Competitie Uit 22/11/2014 time 13:00 HBV B2 - Odiliapeel JO19-1 5 - 1
Competitie Thuis 29/11/2014 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Julian Mill B2 6 - 2
Vriendschappelijk Thuis 06/12/2014 time 13:30 Odiliapeel JO19-1 - Heeswijk B1 1 - 3
Competitie Uit 13/12/2014 time 14:45 Schijndel B3 - Odiliapeel JO19-1 -
Competitie Uit 20/12/2014 time 14:30 Eli B2 - Odiliapeel JO19-1 -
Competitie Thuis 28/02/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Udi '19 Beter Bed B6 4 - 1
Competitie Uit 07/03/2015 time 15:00 Constantia B2 - Odiliapeel JO19-1 0 - 6
Competitie Uit 14/03/2015 time 14:30 Juliana Mill B2 - Odiliapeel JO19-1 2 - 3
Competitie Thuis 21/03/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Prinses Irene B3 1 - 0
Competitie Uit 11/04/2015 time 15:00 DSV B3 - Odiliapeel JO19-1 0 - 0
Competitie Thuis 18/04/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Olympia '18 B3 0 - 0
Competitie Uit 25/04/2015 time 14:00 Festilent B3 - Odiliapeel JO19-1 0 - 22
Competitie Thuis 02/05/2015 time 14:30 Odiliapeel JO19-1 - Volkel B2 2 - 1